Trener personalny Online trening w domu przez internet

3 lat i 161 dni temu

Trening online. Czy warto ćwiczyć z trenerem w internecie?

Jak ktoś chce ćwiczyć, to zawsze znajdzie sposób. Jesień,  zima czy zamknięte luby fitness nie będą przeszkodą. Wiele osób postanawia powierzyć specjaliście poprawę sprawności fizycznej.  Dobrym rozwiązaniem jest indywidualny trening, spotkanie z trenerem fitness jeden na jednego i prowadzenie ćwiczeń dobranych tylko dla siebie. Dzięki nowym technologiom, dzisiaj każdy może w domu zrealizować taką formę spersonalizowanego treningu. Również pandemia wirusa COVID-19 oraz wprowadzane ograniczenia i zamykanie siłowni sprzyjają rozwojowi usług typu trening online, prowadzenie online czy trener personalny online. Dziś piszę o tym. Trening online. Czy warto ćwiczyć z trenerem w internecie?

Dlaczego warto mieć trenera online

Zdalna współpraca z trenerem personalnym ma wiele zalet. W szczególności teraz w dobie pandemii, kiedy powinniśmy bardzo dbać o aktywność fizyczną i oraz samopoczucie psychiczne. Często jednak problemem jest motywacja i utrzymanie regularności. Bardzo chcemy poprawić kondycję prowadzić zdrowy styl życia, schudnąć, wzmocnić organizm. Same chęci jednak nie wystarczą. W osiąganiu celu pomoże nam trener personalny, z którym możemy pracować online.

Coraz więcej osób wybiera trening osobisty online, bo pozwala to elastycznie zarządzać czasem i osiągać swoje cele z każdego miejsca, w którym się przebywa. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś: w domu, w ogrodzie, w biurze, w hotelu. Wystarczy tylko sprzęt z kamerką, kawałek podłogi i wyznaczenie czasu, w którym prowadzimy regularne treningi. Trener przygotowuje plan treningowy i sprawdza jego realizację przez podopiecznego.

ćwiczenia w domu z trenerem personalnym online

Poradnik jak wybrać dobrego trenera do prowadzenia online

Dla kogo trening personalny

Kto powinien skorzystać z treningów online? To rozwiązanie dla każdego kto chce zaufać profesjonaliście. Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu trener ułoży dla ciebie indywidualny plan treningowy. Dzięki nowym technologiom specjalista poprowadzi cię przez trening, tak jakby to robił osobiście. Przygotuje, zademonstruje, zmotywuje i pomoże osiągnąć cel.

Dobry trener personalny uwzględni nie tylko oczekiwania, ale też tak dostosuje harmonogram sesji, by osiągnąć jak najlepsze efekty.

Co zawiera trening online

czy warto ćwiczyć z trenerem online

Zalety prowadzenia online

Wśród wielu zalet prowadzenia online czyli trenowania w domu razem z trenerem w internecie chciałbym wymienić kilka najważniejszych:

Trener personalny Online trening w domu przez internet

Zalety treningów prowadzenia online

Ile kosztuje trener personalny online

Ceny za treningi online mogą  różnić się zależności od miasta, firmy, doświadczenia i zakresu współpracy. Praca z trenerem online jest tańsza niż zajęcia w siłowni. Szczególnie teraz wielu trenerów personalnych przebranżawia się na zajęcia w internecie i kusi specjalnymi cenami i promocyjnymi ofertami.

W internecie znajdziesz też wiele darmowych treningów online, z których można skorzystać. Nie są one dostosowane indywidualnie do  potrzeb, ale to też dobry początek. Można też w ten sposób sprawdzić czy to dobry trener online i na podstawie bezpłatnych treningów poprosić potem o indywidualną ofertę prowadzenia online. Zobacz moje darmowe treningi online Domowa Siłownia, które prowadzę dla widzów oficjalnego portalu Miasta Gdańska.

Trener personalny online czy warto tak ćwiczyć

Wybór trenera osobistego jest doskonałym rozwiązaniem niezależnie od tego czy brakuje ci motywacji do regularnych ćwiczeń, czy chcesz podnieść poziom swoich treningów. Dzięki współpracy z profesjonalistą, łatwiej osiągniesz wyznaczone cele. Treningi online są wygodne i łatwo je dostosować do oczekiwań i możliwości każdej osoby, która chce coś zmienić w swoim życiu. Już nie ma wymówek, że brakuje czasu, by pojechać na siłownię.

We własnym domu można to prościej zorganizować, dopasować grafik, a dzięki stałemu kontaktowi z trenerem i bieżącemu śledzeniu postępów łatwiej utrzymać odpowiedni poziom motywacji.

Bardzo ważne jest zaufanie i chemia między trenerem oraz podopiecznym czy podopieczną. Ważnym elementem w wyborze dobrego trenera są osiągane rezultaty. Na zajęciach online, powinna być miła atmosfera, ale też pamiętajmy, że spotykamy się w konkretnym celu. Jakie mogą być twoje cele?

Zobacz jakie metamorfozy sylwetki przeszły osoby, z którymi pracowałem. Znajdziesz tam również przykłady spektakularnych metamorfoz, które osiągnęliśmy tylko i wyłącznie przy prowadzeniu online.

Wszystko jest możliwe z nową technologią, internet daje nam nieograniczone możliwości. Wystarczy komputer, table lub nawet telefon z dobrym połączeniem internetowym. Potrzebna jest twoja decyzja, moje doświadczenie oraz twoja ciężka praca. Będę Cię motywował!

Ćwiczyć mogą całe rodziny, niektórzy trenerzy oferują również zajęcia dla dzieci. Zdalna praca z trenerem personalnym jest pierwszym krokiem do tego, by zmienić swoje nawyki dotyczące aktywności oraz odżywiania i zadbać o formę bez względu na porę roku.

Jak wybrać trenera osobistego

Czujesz, że chcesz ćwiczyć w domu tu i teraz, nie masz ochoty dalej zwlekać, ale nie wiesz jak się do tego zabrać. To dobry moment, by znaleźć osobistego trenera, nieważne czy Chcesz wystartować w zawodach sportowych, wzmocnić mięśnie, pobiec w maratonie, zmieścić się w ulubione dżinsy czy po prostu ruszyć z kanapy dalej niż po pilota.

Zobacz jaką mam dla Ciebie propozycję – prowadzenie online z treningami oraz programem żywieniowym. Szczegóły na Trener personalny online.

prowadzenie online dobry trener osobisty