Darmowe treningi online

Trening Online w Podróży #2: Valetta Statyczne ćwiczenia w stolicy Malty

W tym odcinku w niezwykle przyjemnej scenerii Valetty pokazuję proste ćwiczenia statyczne mające na celu rozruszanie całego ciała jak i poprawę zakresów ruchu. Zapraszam do oglądania. To kolejny odcinek nowej serii Trening w Podróży.

Trening został nagrany w stolicy Malty. Czy wiecie, że Valetta to najbardziej nasłonecznione miasto w Europie? Po treningu przeczytaj relację z podróży Czy warto wyjechać na Maltę. Piszę między innymi jakie miejsca warto zwiedzić na Malcie .

Treningi online w podróży z trenerem personalnym Cezarym Dobrzeleckim

Podróżowanie i wakacje nie muszą oznaczać braku treningów i aktywności fizycznej. Czy warto ćwiczyć na wakacjach czy wypadach weekendowych? Znacie odpowiedź waszego trenera personalnego. Kto powiedział, że wyjeżdżając na urlop musimy rezygnować z ćwiczeń.

Oczywiście podczas urlopu czy dłuższego wyjazdu raczej nic nie zbudujemy (kondycja, siła), bo przecież chcemy odpocząć. Ale na pewno możemy sobie pomóc UTRZYMAĆ to na co cały czas ciężko pracujemy.

Cykl filmów Treningi w Podróży to ćwiczenia nagrywane w różnych częściach świata. Chcę Was motywować do regularnych ćwiczeń, zainspirować do nowych form aktywności fizycznej i przy okazji pokazać piękne miejsca. Jeśli oglądacie moje internetowe treningi dajcie łapkę w górę pod filmem oraz subskrybujcie mój kanał na Youtube z treningami. Więcej odcinków wkrótce. Przeczytaj też czy warto zimą wyjechać na wycieczkę na Maltę.

Valetta ćwiczenia z trenerem personalnym na Malcie

Wyślij i podziel się artykułem ze znajomymi. Dzięki!

Tags:

Przeczytaj na blogu

Trening z Decathlon #7 – Pięć dobrych ćwiczeń z taśmami miniband
Trening Online: Ćwiczenie typu tabata poziom drugi

Dołącz do grupy

Promocje w sklepie

Brak wyników.

Nie przegap porad i ciekawostek

Please wait...

Dziękuję za zapisanie do newslettera. Potwierdź subsktypcję w otrzymanej wiadomości e-mail i ściągnij prezent od nas. 

trener personalny z Gdańska Cezary Dobrzelecki t
trainmenow trening online trener personalny w Gdańsku
Fundacja sportowa z Gdańska

Markowa odzież sportowa TMN

ubrania sportowe markowe
odzież sportowa bluza do treningu