Valetta ćwiczenia z trenerem personalnym na Malcie

2 lat i 311 dni temu

Trening Online w Podróży #2: Valetta Statyczne ćwiczenia w stolicy Malty

W tym odcinku w niezwykle przyjemnej scenerii Valetty pokazuję proste ćwiczenia statyczne mające na celu rozruszanie całego ciała jak i poprawę zakresów ruchu. Zapraszam do oglądania. To kolejny odcinek nowej serii Trening w Podróży.

Trening został nagrany w stolicy Malty. Czy wiecie, że Valetta to najbardziej nasłonecznione miasto w Europie? Po treningu przeczytaj relację z podróży Czy warto wyjechać na Maltę. Piszę między innymi jakie miejsca warto zwiedzić na Malcie .

Treningi online w podróży z trenerem personalnym Cezarym Dobrzeleckim

Podróżowanie i wakacje nie muszą oznaczać braku treningów i aktywności fizycznej. Czy warto ćwiczyć na wakacjach czy wypadach weekendowych? Znacie odpowiedź waszego trenera personalnego. Kto powiedział, że wyjeżdżając na urlop musimy rezygnować z ćwiczeń.

Oczywiście podczas urlopu czy dłuższego wyjazdu raczej nic nie zbudujemy (kondycja, siła), bo przecież chcemy odpocząć. Ale na pewno możemy sobie pomóc UTRZYMAĆ to na co cały czas ciężko pracujemy.

Cykl filmów Treningi w Podróży, które polecam jako trener online, to ćwiczenia nagrywane w różnych częściach świata. Chcę Was motywować do regularnych ćwiczeń, zainspirować do nowych form aktywności fizycznej i przy okazji pokazać piękne miejsca. Jeśli oglądacie moje internetowe treningi dajcie łapkę w górę pod filmem oraz subskrybujcie mój kanał na Youtube z treningami. Więcej odcinków wkrótce. Przeczytaj też czy warto zimą wyjechać na wycieczkę na Maltę.

Valetta ćwiczenia z trenerem personalnym na Malcie