zdrowy kręgosłup jakie ćwiczenia film izometria

2 lat i 203 dni temu

Domowa Siłownia #16 – Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup

Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup to temat Domowej Siłowni #16. Zapraszam do oglądania i oczywiście do ćwiczenia. Jedyne czego potrzebujecie do treningu to motywacja i mata. Ćwiczenia na mięśnie kręgosłupa możecie wykonywać w domu lub na siłowni. Na filmie pokazuję ćwiczenia jakie pomogą w zachowaniu poprawnej sylwetki i pomogą niwelować negatywne skutki długiego siedzenia. W tym odcinku zajmiemy się przede wszystkim ćwiczeniami izometrycznymi na zdrowy kręgosłup, które mają za zadanie wzmocnić mięśnie go okalające.

Największym wrogiem kręgosłupa jest współczesny tryb życia – długie okresy siedzenia bez przerwy w pracy, w biurze, w samochodzie, na kanapie przed telewizorem. Dzięki tym ćwiczeniom wzmocnisz mięśnie kręgosłupa.

Treningi online z trenerem z Trójmiasta

Cykl treningów online Domowa Siłownia z Cezarym Dobrzeleckim – trener personalny Trójmiasto. Podczas ćwiczeń, które możecie oglądać na Youtube, możesz zobaczyć jak trenować i jak wykonywać najważniejsze ćwiczenia na różne mięśnie. Jeśli podobają się Wam takie internetowe treningi to dajcie łapkę w górę pod filmem z treningu zdrowy kręgosłup oraz subskrybcję kanału na Youtube.

Ćwiczenia to nie jedyny aspekt sukcesu. Inspirujemy i motywujemy do zmian w życiu. Koniecznie przeczytaj inne artykuły o siedzącym trybie życia i jak to szkodzi. Koniecznie eliminuj złe nawyki i wprowadzaj pozytywne zmiany.

Do zobaczenia w następnych odcinkach Domowej Siłowni. Kliknij w link i zobacz opinie o trenerze Trener osobisty Cezary Dobrzelecki.

zdrowy kręgosłup jakie ćwiczenia film