Wideo Trener Pyta – wywiady

Pod koniec zeszłego roku po raz pierwszy na Train Me Now pojawił się cykl  wideo “Trener Pyta”. Miałem okazję przeprowadzić rozmowy na żywo z zaproszonymi gośćmi – osobami, które wspieram swoją wiedzą i doświadczeniem.

To niesamowite historie metamorfoz kobiet i mężczyzn. To nie tylko zmiana wyglądu i ciała (zrzucenie kilogramów tłuszczu, budowa masy mięśniowej), ale przede wszystkim przemiana świadomości. Efekty wspólnych treningów oraz planów żywieniowych dzięki pracy podopiecznych są widoczne i co ważne trwałe. Cele zostały osiągnięte. Co istosne te osoby są  świadome co może im szkodzić a co pomaga. Dzięki włożonej pracy osiągnęli dużo i chcą ten sukces utrzymać. Warto, bo przy okazji zmieniło się ich życie.

Znajdziecie tu historie jak zrzucić kilkadziesiąt kilogramów, jak pozbyć się brzucha i pokazać wytranowane mięśnie podczas sesji treningowych, jak utrzymać kondycję fizyczną gdy się dużo pracuje i podróżuje, jak motywować dzieci do zdrowego stylu życia (zdrowa dieta i aktywność fizyczna) oraz jak schudnąć gdy standardowe metody odchudzania nie przynoszą efektów.

Jeszcze raz dziękuję za obecność i podzielenie się historiami metamorfozy i jak udało się Wam znaleźć motywację do zmian. Zapraszam, oglądajcie nagrane wideo wywiady z moimi podopiecznymi.

Nowe filmy wkrótce. Mam nadzieję, że nagrania zmotywują Was do zmian w życiu. Z doświadczenia wiem, że najważniejsze jest podjęcie decyzji. Określ swój cel i trzymaj się go. Czasami osiągnięcie celu może trwać miesiące i może wymagać wielu wyrzeczeń, ciężkich treningów czy zmiany diety. Osoby, z którymi rozmawiałem, twierdzą, że warto.

A ty co o tym sądzisz? Jakie są twoje cele? Co chcesz zmienić w swojej diecie (zrezygnować z pewnych niezdrowych przyzwyczajeń czy wprowadzić zdrowe i bogate w cenne składniki pożywienie)? A może brakuje Ci motywacji do ćwiczeń?  Jak znaleźć czas na trening? Wiele pytań. Czasami brakuje też wiedzy jakie ćwiczenia będą najbardziej efeektywne.

Zachęcam Was też do oglądania moich filmów na Youtube oraz obejrzenie cyklu wideo Darmowe Treningi Online.