6 miesięcy i 14 dni temu

Treningi piłkarskie dla dzieci z niepełnosprawnościami w Gdańsku i okolicach

Tworząc Drużynę Marzeń w 2018 roku, pomysłodawca projektu Cezary Dobrzelecki miał jedno bardzo ważne założenie – stworzyć piłkarski zespół dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, w którym żaden z zawodników nie będzie płacił za zajęcia. 

Od pięciu lat nasze treningi są darmowe dla wszystkich uczestników, a dodatkowo biorą oni również udział w wielu wyjazdach i ogólnopolskich turniejach również bez ponoszenia żadnych kosztów!

Nie mogłoby się to udać bez naszych sponsorów, którzy nieustannie pomagają nam rozwijać Drużynę Marzeń i dzięki nim spełniać możemy marzenia nasze i naszych zawodników. 

W tym roku osiągnęliśmy kolejny cel – utworzyliśmy drugi zespół Drużyny Marzeń! 

Dzisiaj przedstawimy Wam jednego z naszych partnerów – PZU:

Wraz z akademiami z całej Polski tworzymy wyjątkową społeczność ⚽ #PZUFutbolPlus ⚽ 

Sponsorem projektu i naszej akademii jest #PZU #DobraDrużynaPZU

Naszych podopiecznych dopinguje Bartosz Ignacik, czyli #Turbokozak, który jest ambasadorem projektu.

Dodatkowo chcielibyśmy się pochwalić, że projekt #PZUFutbolPlus, który współtworzymy z akademiami z całej Polski, został nagrodzony przez UEFA Foundation for Children. 💪

#PZU #DobraDrużynaPZU – sponsor tytularny

\

Część środków, które otrzymaliśmy od naszych sponsorów została przeznaczona na stroje klubowe dla zawodników Drużyny Marzeń. To ważny element tworzenia spójności i jedności zespołu. Zobaczcie, jak prezentują się w naszych klubowych barwach piłkarze z Drużyny Marzeń: