Partnerzy i współprace

Train Me Now współpracuje z  firmami, instytucjami edukacyjnymi, jednostkami samorządowymi i innymi partnerami. Zapraszamy do współpracy.

Politechnika Gdańska

W 2020 roku poprowadziłem warsztaty pt. „Problemy współczesnego pracownika Administracji”. Warsztaty zostały zorganizowane dla wydziału administracji Politechniki Gdańskiej. Podczas zajęć prezentowałem negatywne skutki siedzącego trybu pracy oraz rozwiązania jakie można wprowadzić aby im zapobiegać.

Miasto Gdańsk

Od marca 2020 we współpracy z głównym portalem miasta Gdańska prowadzę cykl zajęć online „Domowa siłownia”. Na zajęciach prezentuję możliwości aktywności fizycznej i ćwiczeń w domu. Zajęcia są otwarte i darmowe, regularnie oglądane przez kilka tysięcy osób. Transmisje odbywają się na stronie Gdansk.pl. Przykładowy trening na Gdansk.pl

Jaguar Gdańsk

Jestem wieloletnim trenerem piłki nożnej w największej akademii piłkarskiej na Pomorzu. Prowadziłem już kilka grup młodzieżowych, zorganizowałem kilkanaście turniejów czy imprez. Obecnie specjalizuję się w treningach najmłodszych dzieci. Dowiedz się więcej.

Montessori w Gdańsku

Współpracuję z kilkoma placówkami oświatowymi Montessori w Gdańsku. Jestem odpowiedzialny za większość zajęć sportowych w szkołach i przedszkolach oraz prowadzę w ramach zajęć dydaktycznych warsztaty świadomościowe dla młodzieży. Montressori w Gdańsku.

Gdańsk Fitness Magnum

Treningi personalne jak i warsztaty świadomościowe „Akademia TrainMeNow” prowadzę w Gdańsk Fitness Magnum. Siłownia z przyjemnym klimatem i tworzącymi go wspaniałymi ludźmi. Siłownia Fitness Magnum w Gdańsku.

Cutline Factory

Firma Cutline to mój dostawca odzieży. Współpracujemy w zakresie projektowania sportowego sprzętu dla mnie i moich podopiecznych. Zobacz projekty naszych t-shirtów, bluz, kurtek. Kolekcja odzieży sportowej 2021 oraz odzież sportowa na sezon 2020.

Decathlon Kartuska

Nagranie siedmiu filmów z ćwiczeń nazwanych Trening z Decathlon. Na każdym z filmów z drugim trenerem personalnym prezentujemy zestawy ćwiczeń na określone części ciała i grupy mięśni. Filmy zostały nagrane w Decathlon Kartuska w Gdańsku. Zobacz Trening z Decathlon.

Just Join IT

Prowadzenie zajęć sportowych oraz indywidualnych konsultacji dla uczestników Just Join Olympics 2021 — II Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady dla programistów. W evencie w Sopocie wzięło udział kilkaset osób. Więcej o imprezie w Sopocie Just Join Olympics 2021.

fundacja sportowa z Gdańska dla dzieci relacja edukacja cezary dobrzelecki

Założyciel Cezary Dobrzelecki

Nazywam się Cezary Dobrzelecki i jestem założycielem Train Me Now. Jednoosobowa działalność przez ostatnie lata rozwinęła się w prężnie działającą firmę, którą tworzy zespół profesjonalistów i pasjonatów. Dodatkowo powołałem do życia Fundację Sport Relacja Edukacja. W działalności i realizowanych projektach stawiamy sobie ambitne cele.

Dowiedz się więcej o mnie na stronie Trener Cezary Dobrzelecki  i zobacz jak możemy ćwiczyć razem. Polecam też doświadczonych trenerów i trenerki TMN, TMN Kids i Drużyny Marzeń.

Społeczność Sportowo Niepoprawni

Z moim zespołem wspieramy i budujemy sportową społeczność w Trójmieście, złożoną głównie z rodzin. Dzieci motywują rodziców i na odwrót. Dołącz do sportowych wyzwań i grupowych ćwiczeń. Zapraszamy na treningi i wydarzenia sportowe grupy Sportowo Niepoprawni w Gdańsku.  Zobacz jak ćwiczymy podczas treningów i wyzwań.

Zespół trenerów TMN

Poznaj zespół profesjonalistów Train Me Now

gdański trener bartek z Gdańska

Trener Bartek

Trener

Bartek jest naszym trenerem w Gdańsku. Bartek swoją drogę jako trener personalny rozpoczął już ponad 6 lat temu, a wiedzę niezbędną do prowadzenia treningów zdobył między innymi na studiach, które ukończył na gdańskim AWFiS.

trener dla dzieci w Gdańsku

Trener Olek

Trener

Największymi sukcesami Olka są Rekord Guinnessa w kategorii 60 min. Burpees Chest To Ground z 2020 r. ( 885 powt.) oraz miejsce w top 6% na świecie w zawodach Crossfit Games Open 2022 w dywizji scaled (półprofesjonalnej).

fizjoterapeuta z dojazdem do domu gdańsk

Trener Marcin

Trener i fizjoterapeuta

Marcin Niemyjski to fizjoterapeuta z pasją do sportu. Marcin pomaga nie tylko sportowcom, ale również osobom z różnymi problemami ruchowymi.

Kadra trenerów i trenerek TMN Kids oraz Drużyny Marzeń