O nas

O nas

Nasza kadra to ludzie pełni pasji oraz determinacji do tego robią. Jesteśmy trenerami, wychowawcami, liderami. Nie wiemy, że się czegoś nie da zrobić. Słowo “problem” zastępujemy zwrotem “wyzwanie”. Dla każdego z nas kluczowy jest rozwój kompetencji miękkich przy równoczesnym dbaniu o warsztat merytoryczny. Poprzez regularną wymianę zdań i sprawną komunikację wewnątrz zespołu oraz cykliczne szkolenia zewnętrzne dla teamu budujemy silne zależności wewnątrz ekipy, które udaje nam się z powodzeniem przełożyć na naszych podopiecznych.

Kariera z TMN

Jesteśmy w trakcie poszukiwań nowych trenerów, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, jesteś ekspertem w swojej dziedzinie lub po prostu pasjonujesz się przekazywaniem wiedzy innym, to mamy dla Ciebie wspaniałą okazję!

Nasz zespół jest pełen energii, zaangażowania i chęci ciągłego rozwoju. Wraz z naszymi trenerami chcemy dążyć do doskonałości w dostarczaniu szkoleń i pomagać naszym klientom osiągać swoje cele.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, prosimy o kontakt na adres email: kontakt@trainmenow.pl. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym trenerem, który ma na koncie wiele udanych projektów, czy dopiero zaczynasz swoją karierę i masz mnóstwo entuzjazmu do podzielenia się wiedzą, zachęcamy do zgłoszenia się.

Wspólnie możemy stworzyć jeszcze lepsze szkolenia i wnieść cenne doświadczenie w rozwijający się rynek edukacji i rozwoju zawodowego. Nie czekaj, dołącz do TrainMeNow i pomóż nam kształtować przyszłość szkoleń!

Dołącz do nas!

Kadra trenerska

Trener Czarek

Trener Czarek to pomysłodawca oraz założyciel grupy Train Me Now. 

Swoją firmę rozwija od 2015 roku. 

Jego mocna strona to umiejętność prowadzenia profesjonalnych zajęć z nutką humoru. Jego celem jest uświadamiać ludzi w obszarach związanych ze zdrowym stylem życia. 

 

Trener Czarek mieszka w Gdańsku. Jego zawód to trener personalny i trener piłki nożnej. Jest zafascynowany sportem i zdrowym stylem życia, dlatego w swojej pracy jako trener stawia na indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Celem trenera Cezarego jest nie tylko poprawa kondycji fizycznej, ale także motywowanie i inspiracja do osiągania coraz lepszych wyników.

Trener Bartek

Bartek, jako trener personalny z Gdańska, oprócz treningów dla podopiecznych, prowadzi również zajęcia online i porywa naszą społeczność w trakcie zajęć grupowych. 

Rozwija karierę w Train Me Now od października 2022 roku. 

Bartek rozwija się w aspektach metodyki ćwiczeń siłowo-sylwetkowych oraz dietetyki.

Bartek swoją drogę jako trener personalny rozpoczął już ponad 6 lat temu, a wiedzę niezbędną do prowadzenia treningów zdobył między innymi na studiach, które ukończył na gdańskim AWFiS.

Trener Karol

Trener Karol w Train Me Now zajmuje się głównie pracą z młodzieżą. 

Jest członkiem TMN od września 2023 roku. 

Jego mocne strony, to podejście do młodych sportowców oraz duża kreatywność. Jest czynnym zawodnikiem oraz trenerem brazylijskiej  sztuki walki Capoeira.

 

Karol jest trenerem personalnym, który przede wszystkim stawia na ruch w różnych płaszczyznach. W jego pracy z podopiecznymi na pewno znajdziecie ćwiczenia na koordynację i czucie własnego ciała w przestrzeni (propriocepcję). Stale poszukuje kolejnych pól do rozwoju i poszerzenia swojego warsztatu jako trener, biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach.

Trener Radek

Radek to trener personalny i pasjonat zdrowego żywienia. Jest członkiem Train Me Now od września 2023 roku.

W prowadzeniu podopiecznych kieruje się empatycznym podejściem. Zależy mu na tym, by stać się dla kogoś iskrą zapalną w realizacji jego własnej przemiany – zarówno sylwetkowej, jak i mentalnej. Jego drugą pasją jest rysunek.

Trener Piotr

Trener Piotr to koordynator TMN Kids i trener piłki nożnej. 

Zajęcia dla najmłodszych prowadzi w naszej drużynie od 2016 roku. 

Jego mocną stroną jest indywidualne podejście do każdego zawodnika i pasja, z którą prowadzi zajęcia dla najmłodszych.

Trener Piotr ukończył kursy trenerskie UEFA C i UEFA B, a jako zawodnik występował w juniorskich drużynach Gedanii Gdańsk.

Trener Mateusz

Mateusz jako trener piłki nożnej w Gdańsku, prowadzi najmłodsze grupy w TMN Kids.

Z Train Me Now związany jest od 2018 roku. 

Trener Mateusz dzięki własnemu doświadczeniu, z łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi, tworząc relacje trener-zawodnik i potrafi tworzyć w trakcie treningów pełną zabawy i profesjonalizmu atmosferę. 

Mateusz posiada licencję UEFA C i brał udział w wielu kursach i konferencjach.

Trenerka Wiola

Trenerka Wiola to koordynatorka Drużyny Marzeń – drużyny piłkarskiej dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z Gdańska i okolic. 

Do TMN Kids dołączyła we wrześniu 2022 roku. 

Jej największymi atutami w pracy z dziećmi są swobodna komunikacja, poczucie humoru i otwartość.

Jest wychowawcą, pedagogiem specjalnym grupy terapeutycznej dzieci z autyzmem. Według trenerki Wioli najważniejsze w sportowych zajęciach jest to, aby dzieci czerpały dużo radości z takich treningów oraz żeby zajęcia i prowadzący kojarzyli się z pozytywnymi emocjami.

Trenerka Klaudia

Trenerka Klaudia współprowadzi Drużynę Marzeń – drużynę piłkarską dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z Gdańska i okolic. 

Z TMN Kids związana jest od września 2022.

Mocną stroną Trenerki Klaudii jest empatia, która według niej jest podstawą pracy z dziećmi. Zawsze wprowadza pozytywną atmosferę podczas treningów i sprawia, aby dzieci czerpały jak największą radość z zajęć ruchowych.

Z zawodu jest terapeutką zajęciową. Studia realizowała na AWFiS w Gdańsku, ukończyła kursy z zakresu terapii ręki, Treningu Umiejętności Społecznych oraz Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Trener Krzysiek

Trener Krzysztof współprowadzi Drużynę Marzeń – drużynę piłkarską dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z Gdańska i okolic. 

Jest związany z TMN Kids od 2016.

Dzieci oraz Rodzice uwielbiają Trenera Krzysztofa za jego pozytywne nastawienie, wplatanie w profesjonalny trening wielu elementów zabawy i cierpliwość do jednostki, jak i całej grupy.

Trener Krzysztof posiada  uprawnienia Instruktora piłki nożnej, Menadżera Sportu i trenera piłki nożnej w PZPN UEFA Grassroots C.

Trenerka Zuzia

Trenerka Zuzia w TMN Kids spełnia się jako trenerka grup przedszkolnych, wczesnoszkolnych oraz trenerka wspomagająca Drużynę Marzeń. 

Z Train Me Now związana jest od września 2023.

Najmocniejszymi stronami Trenerki Zuzi są pasja i zaangażowanie, dzięki którym zaszczepia w zawodnikach miłość do sportu, tworzy trwałe relacje trener – zawodnik i pomaga w budowaniu przynależności dzieci do drużyny. 

Zuzia aktualnie jest studentką terapii zajęciowej na AWFiS w Gdańsku oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na UG – praca z dziećmi to ścieżka, którą chce rozwijać w swoim życiu.

Z piłką nożną związana jest od prawie 8 lat. Dalej spełniając się jako zawodniczka, obecnie reprezentuje barwy Lechii Gdańsk.

Trener Przemek

Trener Przemek w TMN Kids prowadzi treningi piłkarskie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. 

Z TMN związany jest od kwietnia 2023.

Dzieci oraz Rodzice chwalą go za zróżnicowanie treningów, głowę pełną pomysłów i indywidualne podejście do potrzeb każdego zawodnika.

Przemek studiował na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie ukończył kierunek Wychowanie fizyczne, specjalizacja: piłka nożna. Ponadto ma licencję trenerską UEFA B.

Biuro TMN Iwona

Iwona w TMN zajmuje się prowadzeniem projektów i obsługą biura.

Z Train Me Now związana jest od czerwca 2022 roku. 

Jej mocną stroną jest wielozadaniowość i kreatywność, którą często wykorzystuje, aby wszelkie nasze inicjatywy “dopiąć na ostatni guzik”.

Marketing Ola

Ola w Train Me Now zajmuje się marketingiem. 

W naszej drużynie działa od września 2023 roku.

Jej mocną stroną jest głowa pełna pomysłów, które często wykorzystuje w swojej codziennej pracy.

Partnerzy

Train Me Now współpracuje z firmami, instytucjami edukacyjnymi,
jednostkami samorządowymi i innymi partnerami. Zapraszamy do współpracy.

Politechnika Gdańska

W 2020 roku poprowadziliśmy warsztaty pt. „Problemy współczesnego pracownika Administracji”. Warsztaty zostały zorganizowane dla wydziału administracji Politechniki Gdańskiej. Podczas zajęć prezentowaliśmy negatywne skutki siedzącego trybu pracy oraz rozwiązania jakie można wprowadzić aby im zapobiegać.

Miasto Gdańsk

Od marca 2020 we współpracy z głównym portalem miasta Gdańska prowadzimy cykl zajęć online „Domowa siłownia”. Na zajęciach prezentujemy możliwości aktywności fizycznej i ćwiczeń w domu. Zajęcia są otwarte i darmowe, regularnie oglądane przez kilka tysięcy osób. Transmisje odbywają się na stronie Gdansk.pl. Przykładowy trening na Gdansk.pl

Jaguar Gdańsk

Jesteśmy wieloletnimi trenerami piłki nożnej w największej akademii piłkarskiej na Pomorzu. Prowadziliśmy już kilka grup młodzieżowych, zorganizowaliśmy kilkanaście turniejów czy imprez. Obecnie specjalizujemy się w treningach najmłodszych dzieci. Dowiedz się więcej.

Montessori w Gdańsku

Współpracujemy z kilkoma placówkami oświatowymi Montessori w Gdańsku. Jesteśmy odpowiedzialni za większość zajęć sportowych w szkołach i przedszkolach oraz prowadzimy w ramach zajęć dydaktycznych warsztaty świadomościowe dla młodzieży. Montressori w Gdańsku.

Gdańsk Fitness Magnum

Treningi personalne jak i warsztaty świadomościowe „Akademia TrainMeNow” prowadzimy w Gdańsk Fitness Magnum. Siłownia z przyjemnym klimatem i tworzącymi go wspaniałymi ludźmi. Siłownia Fitness Magnum w Gdańsku.

Cutline Factory

Firma Cutline to nasz dostawca odzieży. Współpracujemy w zakresie projektowania sportowego sprzętu dla nas i naszych podopiecznych. Zobacz projekty naszych t-shirtów, bluz, kurtek. Kolekcja odzieży sportowej 2021 oraz odzież sportowa na sezon 2020.

Decathlon Kartuska

Nagranie siedmiu filmów z ćwiczeń nazwanych Trening z Decathlon. Na każdym z filmów z drugim trenerem personalnym prezentujemy zestawy ćwiczeń na określone części ciała i grupy mięśni. Filmy zostały nagrane w Decathlon Kartuska w Gdańsku. Zobacz Trening z Decathlon.

Just Join IT

Prowadzenie zajęć sportowych oraz indywidualnych konsultacji dla uczestników Just Join Olympics 2021 — II Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady dla programistów. W evencie w Sopocie wzięło udział kilkaset osób. Więcej o imprezie w Sopocie Just Join Olympics 2021.

Nasze produkty

Nasz blog

bogate źródło błonnika

Błonnik – z czym to się je? 

Czytaj więcej
ból pleców

Co się dzieję z ciałem kiedy siedzimy? 

Czytaj więcej
czy wolno jeść ciastka

Co to jest zdrowa dieta i czy mogę zjeść to ciastko?

Czytaj więcej
urlop przytyłem na wakacjach

Ćwiczenia bez diety. Czy można schudnąć od samych treningów?

Czytaj więcej
Przeglądaj wszystkie wpisy