markowe ubrania na siłownię treningi

3 lat i 157 dni temu

Odzież sportowa TrainMeNow – kolekcja 2021

Tak kochani! Odzież sportowa TrainMeNow – nowa kolekcja 2021 już jest! Otrzymaliśmy nową linię ubrań sportowych od naszego dostawcy Cutline Wear Factory! Poprzednie modele zebrały pochlebne recenzje, dlatego wspólnie zaprojektowaliśmy nową linię. Na zdjęciu prezentujemy koszulki z motywem a la Superman, bluzy treningowe oraz legginsy. Jest to kolejny krok do mojego małego marzenia czyli otwarciu regularnej marki odzieżowej i sklepu.

odzież sportowa do siłowni TrainMeNow nowa kolekcja

Fot. Aneta Habegger. Sesja w siłowni Magnum w Gdańsku Jasieniu

Mamy jeszcze kilka sztuk modeli próbnych. Jeśli chcielibyście prezentować się tak jak Ania – napisz w wiadomości prywatnej, być może coś dla Ciebie wynajdziemy.

Ciekaw jestem Waszej opinii. Jak Wam się podobają nowe szaty? Mamy ubrania sportowe dla kobiet i mężczyzn. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Zobacz nasz sklep online dla aktywnych fizycznie.

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie spostrzeżenia tak aby móc przygotować jak najlepszy produkt. Polska odzież sportowa od Cutline Wear Factory posiada wszystkie atesty i certyfikaty potwierdzające hipoalergiczność.

Spójrzcie również na ubrania sportowe z naszej kolekcji 2019 oraz naszą kolekcję odzieży dla sportowców z 2020.