fundacja decathlon dzień w sklepie w Gdańsku

1 lat i 7 dni temu

Dzień Fundacji Decathlon zorganizowany przez Decathlon Kartuska w Gdańsku

7 czerwca Drużyna Marzeń i ekipa Jaguar Kids miała przyjemność uczestniczyć w Dniu Fundacji Decathlon, zorganizowanym przez Decathlon Kartuska w Gdańsku. W ten specjalny dzień na ulicy Szczęśliwej 1 dzieci miały możliwość zobaczyć jak wygląda sportowy sklep Decathlon z perspektywy pracownika, zwiedzić pomieszczenia na co dzień dostępne tylko dla załogi Decathlon. Wszystko to w towarzystwie sportowej rywalizacji na boisku przy sklepie gdańskiego Decathlona.

Zobaczcie sami relację z tego dnia przygotowaną przez Piotr Andzel.

Dzisiaj mamy przyjemność gościć dzieci i wolontariuszy z Jaguar Kids w naszym sklepie Decathlon Kartuska. Obchodzimy Dzień Fundacji Decathlon, dlatego zaprosiliśmy dzieci, aby poznały naszą pracę od środka i aby wiedziały dlaczego angażujemy się w takie eventy jak w ostatni weekend  Decathlon Turniej Marzeń – powiedział Łukasz Gogosz z Fundacji Decathlon . Współpracujemy z Jaguar Gdańsk i Fundacją Sport Relacja Edukacja i mamy nadzieję, że będzie to współpraca na dalsze lata i zorganizujemy niejeden event wspólnie, ponieważ widzimy uśmiech dzieci i dla nas to jest najważniejsze.

Dodatkowo zięliśmy udział w mini podchodach, odkrywając ukryte niespodzianki! Bardzo dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie, atrakcje Decathlon Polska, Decathlon Trójmiasto i poczęstunek Głodny Niedźwiedź!

Dzięki współpracy z Fundacją Decathlon możemy tworzyć rzeczy daleko wykraczające poza zwykłe zajęcia sportowe. Dajemy dodatkową przestrzeń dla dzieci z niepełnosprawnościami dla naszej drużyny. – dodał Cezary Dobrzelecki założyciel gdańskiej Fundacji Sport Relacja Edukacja.

Przeczytaj też relację z Decathlon Turniej Marzeń 2023 w Gdańsku.

#decathlonfoundation