Trener personalny Gdańsk Cezary Dobrzelecki

2 miesięcy

Kim jest trener personalny?

Treningi w studiu Train Me Now są skierowane do wszystkich osób, które pragną dbać o siebie, inwestować w swoje zdrowie i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Bez względu na wiek, płeć czy aktualny stan zdrowia, nasza kadra w tym Trener Personalny Gdańsk dostosuje plan treningowy i dietetyczny do Twoich potrzeb i możliwości.

Z naszych treningów personalnych korzystają między innymi:

Jakie korzyści przynosi współpraca z trenerem personalnym w Gdańsku?

Korzyści, jakie przynosi współpraca z Trenerem personalnym są nieoceniane. 

Oprócz zdrowia i wymarzonej sylwetki, zyskasz również:

– zwiększoną pewność siebie, 

– pozytywną motywację do działania, 

– poprawę koncentracji,

– lepszy sen. 

Ponadto zdobędziesz wiedzę na temat zdrowego odżywiania i właściwych technik treningowych, które będą Ci towarzyszyć przez całe życie. 

W Train Me Now dostaniesz również dostęp do materiałów online, z których korzystać możesz w każdej chwili.

Nasi trenerzy personalni są również w stałym kontakcie z podopiecznymi, dzięki czemu otrzymasz profesjonalne wsparcie 24/7. 

Aby monitorować progres zyskujesz również comiesięczne konsultacje wraz z pomiarami ciała na specjalistycznym sprzęcie. 

Jak trener personalny działa, aby osiągnąć cele?

W Train Me Now trenerzy personalni rozpoczynają współpracę od konsultacji wstępnej. 

Dzięki szczegółowemu wywiadowi, który wypełniasz przed spotkaniem poznajemy Twoje cele, obecny stan zdrowia, preferencje żywieniowe i dotychczasową aktywność fizyczną.

Następnie w trakcie spotkania przeprowadzamy trening diagnostyczny oraz pomiar analizy składu ciała na specjalistycznym analizatorze.

Na tej podstawie opracowujemy indywidualny plan treningowy oraz dietetyczny, który dopasowany będzie do Twoich możliwości i potrzeb.

Kolejnym krokiem są regularne treningi w naszym studiu treningowym. Spotkania z trenerem personalnym odbywają się regularnie, zazwyczaj 2-3 razy w tygodniu, w zależności od Twojej dostępności i preferencji. 

Co miesiąc trenerzy personalni Train Me Now prowadzą konsultację diagnostyczną w celu monitorowania efektów treningowych, zmierzenia Twojej satysfakcji z treningów i ewentualnej zmiany ustalonych wcześniej planów treningowych i dietetycznych.

W momencie kiedy nie możesz pozwolić sobie na dojazd  do naszego studia naszą ofertą skierowaną do Ciebie jest Trener Personalny online.

Trener personalny Gdańsk to doskonała inwestycja w Twoje zdrowie i samopoczucie. Dzięki naszej profesjonalnej pomocy będziesz mógł efektywnie osiągnąć swoje cele i cieszyć się doskonałą kondycją fizyczną. Nie czekaj już dłużej, skontaktuj się z Trenerem personalnym i rozpocznij swoją transformację już dzisiaj!