bieganie grupowe Wyzwanie Siedmiobój Jaguar Fit

2 lat i 300 dni temu

Nowe zajęcia sportowe dla naszej grupy na siłowni w Gdańsku

Zajęcia Jaguar Fit ruszyły prawie 3 lata temu. W zamyśle miały być to ogólnorozwojowe zajęcia dla dorosłych (głównie rodziców zawodników Jaguara).

Dlaczego ćwiczymy razem?

Od początku moim zamiarem było pokazać ludziom, że sport może być zabawą niezależnie od wieku. Starałem się, żeby zajęcia były mocno spontaniczne i integrujące. Wiem, że te zajęcia spowodowały:

Zajęcia te są jak najbardziej komercyjne, lecz dla mnie największą korzyścią była obserwacja powyższych, która wymiernie pomogła mi się rozwinąć jako trener. A rozwój wymaga ciągłych zmian. I właśnie takową ogłaszam:

Zeszłotygodniowe zajęcia “Jaguar Fit” były ostatnimi w tym cyklu.

Czy to koniec grupy? Przeciwnie!

Rozwijam się  i w związku z tym zmieniają się moje priorytety. Chcę iść mocniej w stronę edukacji ludzi, prowadzę coraz więcej warsztatów czy szkoleń. To mnie motywuje i pcha do przodu.

W związku z tym od najbliższej soboty co tydzień będę prowadził zajęcia o 8.00 w soboty w Fitness Magnum. Będą to zajęcia sportowe:

Zajęcia będą miały napisany program, który jest wynikiem moich kilkuletnich obserwacji i doświadczenia. Dla kogo są zajęcia?

  1. dla osób  które są zmotywowane, ale nie wiedzą jak i co
  2. osoby, które potrzebują siły grupy do motywacji.

Będzie to cykl zajęć ułożonych w pewną ciągłość dlatego najwięcej wyciągniecie jeżeli będziecie uczęszczać regularnie. Mam zamiar przekazać Wam jak najwięcej mojej wiedzy w przystępny sposób. Oczywiście wszystko w atmosferze Trainmenow (czyli na 3+).

Oczywiście nie będą to żadne wykłady tylko porządny trening!

A jeśli myślicie też o Waszych Pociechach to zapraszamy to trenera personalnego dla dzieci

Gdzie ćwiczymy w Gdańsku?

Na swoich zajęciach grupowych poznałem mnóstwo fajnych ludzi, którym z tego miejsca dziękuje za udział. Mam nadzieję, że widzimy się w sobotę o 8.00 (tym samym pada argument, że 7:00 to za wcześnie lub jest za zimno) w siłowni Fitness Magnum w Gdańsku.

Konkrety typu ceny (będą karnety) i program zajęć mam zamiar opublikować w czwartek na naszej grupie na Facebooku Sportowo Niepoprawni.

Zapraszam!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Trener online/Diety/Inspiracja (@trainmenow_)