jak odchudzać się przez Internet z dietetykiem

1 lat i 131 dni temu

Przemiana sylwetki Polki z Berlina dzięki internetowym spotkaniom

Wczoraj zakończyliśmy z sukcesem współpracę z Mariką, która mieszka w Berlinie. Przez okres trzech miesięcy udało nam się pomóc jej zrzucić 7 kg, ale ważniejsze od samej utraty wagi było to, jak ta współpraca prowadzenia online wpłynęła na jej życie.

Marika nauczyła się inaczej patrzeć na jedzenie, a my pomogliśmy jej przejść od początków zdrowego odżywiania do bardziej zaawansowanych poziomów świadomości. Dzięki temu zaczyna przenosić te umiejętności na swoją rodzinę i znajomych z pracy. W tym wszystkim ważny jest  pozytywny wpływ na życie i relacje z innymi.

jak odchudzać się przez Internet z dietetykiem

Nie mogę się nadziwić, że te zrzucone 7 kilogramów na zdjęciu po trzech miesiącach współpracy wygląda na znacznie więcej.

Właściwe odżywianie ma bardzo ważny wpływ na nasze zdrowie. Odpowiednie proporcje składników odżywczych, takich jak białka, węglowodany i tłuszcze, oraz dostarczanie odpowiedniej ilości witamin i minerałów, pomagają utrzymać prawidłową masę ciała i zapewniają odpowiednią ilość energii.

Właściwie dobrana dieta także pomaga zapobiegać chorobom, takim jak otyłość, cukrzyca typu 2, choroby serca czy raka. Dlatego ważne jest, aby edukować ludzi na temat zdrowego odżywiania, tak aby mogli lepiej dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

zdrowe jedzenie świadomość

Przykładowe posiłki naszej podopiecznej przygotowywane zgodnie z naszymi zaleceniami

Przeprowadziliśmy Marikę za rękę z żywieniowego żłobka do podstawówki i pokazaliśmy jak dbać o swoją sylwetkę minimalnym nakładem sił. Dzięki zdobytym narzędziom zaczęła przenosić pozytywy na swoją rodzinę, a znajomi z pracy pytają ją co mają jeść, by wyglądać tak jak ona.

I to jest właśnie całą esencja. Cyferki na wadze są ważne, motywują i można się nimi pochwalić znajomym czy rodzinie. Jak to bywa u naszych podopiecznych równie ważne w procesie zmiany najważniejsze jest to co niewidoczne. Cała przemiana świadomości i transformacja nawyków żywieniowych. To jest gwarancją sukcesu i długotrwałego efektu odchudzania.

A to wszystko było możliwe dzięki naszemu prowadzeniu online z pomocą gadającej głowy trenera i dietetyka w kamerce z dowolnego miejsca na świecie. Internet może odmienić Twoje życie, napisz do nas i zacznij swoją przemianę. Kliknij Kontakt i pamiętaj Cel jest Jeden.

dieta dla kobiety program ułożony przez dietetyka

Zobacz też inne metamorfozy sylwetek kobiet.