Cezary Dobrzelecki z Gdańska urodziny

1 lat i 20 dni temu

30 lat minęło! Impreza urodzinowa trenera Czarka

Nie mogło być inaczej. Kolejne urodziny i w związku z tym impreza urodzinowa w sportowym stylu. Tym razem tak wypadło, że skończyłem 30 lat. Podobno nic już nie będzie takie samo. Zwyczajowo zaprosiłem Was do wspólnego dnia pełnego sportowych atrakcji oraz na koniec części nieoficjalnej. Zaproszeni byli  wszyscy podopieczni TMN.

Rozkład dnia

Taki był nasz ambitny plan działania:

Początek dnia

Bieg o wschodzie –  Zadanie jest proste (no może oprócz wstania na tę godzinę) – zbiórka się przy plaży i początek dnia  i bieg przy wschodzącym słońcu, a następnie w ramach rozbudzenia kąpiel w Bałtyku!

Cezary Dobrzelecki urodziny na plaży

wschód słońca molo brzeźno

Aktywnie w Gdyni i Gdańsku

Pakiet wysokościowy – Impreza urodzinowa trenera przeniosła się na chwilę do Gdyni. Jako nieustraszeni sportowcy zmierzyliśmy się z wysokością w Adventure Park! Czekały na nas między innymi park linowy, skok adrenaliny oraz tyrolki – zjazdy linowe. (Adventure Park Kolibki, ul. Bernadowska 1, 81-553 Gdynia)

Adventure Park Kolibki,

Badminton  – Szybka przerwa na “przyziemne” sprawy. Rozegraliśmy  kilka partyjek w Badmintona! (Klub Badmintona w Garnizonie)

Klub Badmintona w Garnizonie

SUP na Motławie – przenieśliśmy się nad wodę, aby popływać na specjalnej desce po Motławie! ( SUP w Gdańsku – Kamienna Śluza za Mostem Toruńskim)

SUP Gdańsk Motława

QUIZ GAME  –  W tej części imprezy urodzinowej wprawialiśmy w ruch  nasze szare komórki. Quiz Game to teleturniej na żywo – oczywiście bez emisji w telewizji. Bez stresu i obawy przed kompromitacją okazja na świetną zabawę w gronie, w którym lubisz spędzać czas. To prawdziwy test sprytu, kreatywności i logicznego myślenia (Czopowa 10, 80-882 Gdańsk)

Na koniec integracja i zabawa do rana.

Impreza urodzinowa trenera - Cezary Dobrzelecki z Gdańska

Tak wygląda impreza urodzinowa trenera

Zobaczcie  jak obchodziliśmy i bawiliśmy się podczas sportowych imprez urodzinowych – 29 lat i 28 lat .

30 lat minęło …

Na koniec jeszcze kilka słów. Skończyłem  30 lat. Wiek graniczny, gdzie oficjalnie przestaje być się młodym. Życzę sobie żeby znaleźć złoty kompromis między tym co „fajne” a tym co ważne. Żebym miał siły odpoczywać, doceniać i budować. Jestem wdzięczny za to co za mną, jaram się tym co mnie czeka. Ponoć pewnych rzeczy już nie wypada – życzę sobie żebym miał to w gdzieś i jeszcze kiedyś pobiegał po plaży w stroju banana.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

pustynia

trener na siłowni