Motywacja

Treningi motoryczne z trenerem Olkiem dla młodych sportowców

Ostatnio poznaliście nowego trenera Aleksandra, który dołączył do zespołu Train Me Now w Gdańsku. Dziś odkrywamy kilka kart z nim związanych, dzięki czemu będziecie mogli poznać go bliżej. Trener Olek będzie odpowiedzialny za prowadzenie treningów ze sportową młodzieżą.

Poznajcie trenera

Trener Olek specjalizuje się w treningach motorycznych z młodymi sportowcami. Jest połączeniem czynnego sportowca z rozwijającym się trenerem, co daje podwójną wartość dla młodzieży. Łączy perspektywę zawodniczą z podejściem trenerskim, dzięki czemu jest jeszcze lepiej “wejść w skórę” młodego sportowca i pokierować go stricte treningowo jak i mentalnie. Jako rekordzista Guinessa (Księga Rekordów Guinessa – 60 min. Burpees Chest To Ground z 2020 r. – 885 powt.) opowie także jak przekraczać granice swoich możliwości oraz robić rzeczy wybitne.

Dla kogo treningi motoryczne?

Dla wszystkich młodych sportowców od 10. do 16. roku życia, na poziomie amatorskim lub zaawansowanym. Obecnie trenujemy zawodników i zawodniczki m.in.:

  • piłki nożnej
  • siatkówki,
  • pływania
  • tenisa
  • lekkoatletyki

Treningi motoryczne dla młodych sportowców z trenerem Olkiem w Gdańsku

Co daje trening motoryczny?

Odpowiednio dobrany trening motoryczny pozwala na wyeliminowanie słabych ogniw oraz wzmocnienie mocnych stron zawodnika/zawodniczki. Wszystko po to aby przełożyć to na uprawianą dyscyplinę. Dodatkowo wprowadzamy rutynowe ćwiczenia mające na celu prewencję urazów, szybszą regenerację oraz świadomość ciała.

Jaki wyglądają pierwsze zajęcia?

Na pierwszym treningu przeprowadzamy tzw. screening, czyli baterie wywiadów i testów wraz z informacją zwrotną dla zawodnika i rodzica. Następnie określamy możliwości i nakreślamy plan działania oraz przygotowujemy spersonalizowaną ofertę współpracy.

Co jeszcze daje współpraca z Train Me Now?

Bycie podopiecznym Train Me Now oznacza możliwość brania udziału w dodatkowych inicjatywach typu zajęcia grupowe, czy seminaria kierowane stricte do młodzieży. To jest pierwszy krok w stronę naszej kompleksowej usługi dla młodych sportowców. Więcej kart odkryjemy już niebawem.

Zapisywać się możecie już teraz – piszcie na: kontakt@trainmenow.pl lub przez formularz na stronie Kontakt.

trener Olek z Gdańska zajęcia z dziećmi

Wyślij i podziel się artykułem ze znajomymi. Dzięki!

Tags:

Przeczytaj na blogu

Train and Run nowe zajęcia sportowe dla biegaczy w Gdańsku
Biegamy w Gdańsku! Train Me Now Big Test za Nami!

Dołącz do grupy

Promocje w sklepie

Brak wyników.

Nie przegap porad i ciekawostek

Please wait...

Dziękuję za zapisanie do newslettera. Potwierdź subsktypcję w otrzymanej wiadomości e-mail i ściągnij prezent od nas. 

trener personalny z Gdańska Cezary Dobrzelecki t
trainmenow trening online trener personalny w Gdańsku
Fundacja sportowa z Gdańska

Markowa odzież sportowa TMN

ubrania sportowe markowe
odzież sportowa bluza do treningu