Piłka nożnaWyzwanie sportowe

Wyzwanie Rowerowe 24 godziny

Słyszeliście już o naszym tegorocznym wyzwaniu “Rowerowe 24”? To naprawdę wyjątkowa akcja, której inicjatorem jest założyciel Drużyny Marzeń i pomysłodawca całej akcji – Cezary Dobrzelecki. Przez pełne 24 godziny Cezary będzie kontynuował jazdę na swoim ulubionym rowerze, nieustannie i bez przerwy.

Dlaczego? Wszystko po to, by uzbierać fundusze na tegoroczne rozgrywki dla młodych  sportowców z niepełnosprawnościami. Wyzwanie rozpocznie się w ostatni weekend maja i potrwa przez całe 24 godziny, co jest również momentem pełnej mobilizacji dla wszystkich zainteresowanych.

Wyzwanie rowerowe 24h Cezary Dobrzelecki

Specjalna Zrzutka na Turniej

Jak możecie wesprzeć naszą zbiórkę? Przede wszystkim, dopingując Cezarego Dobrzeleckiego, założyciela Drużyny Marzeń i pomysłodawcę całej akcji, w jego wyzwaniu “Rowerowe 24h”. To ogromne wyzwanie, które wymaga ogromnej determinacji i wytrwałości. Im więcej wsparcia i zachęty otrzyma, tym większą motywację będzie miał do pokonania kolejnych kilometrów.

Na ile kilometrów Cezary będzie w stanie przejechać? To pytanie, na które odpowiedź zależy również od Waszej hojności. Zachęcamy do wpłacania środków na nasze zrzutkowe konto, ponieważ tylko dzięki Wam tegoroczny Turniej Marzeń będzie fantastyczną imprezą! Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie i pomoże nam w realizacji naszych celów.

 

Na co konkretnie wydamy zebrane fundusze? Pieniądze zostaną przeznaczone na nagrody dla naszych podopiecznych oraz innych uczestników turnieju. Medale, puchary i inne gadżety, dzięki którym impreza wkroczy na najwyższy poziom usatysfakcjonowania wszystkich młodych piłkarzy!

Czy wyzwanie się udało? Przeczytajcie podsumowanie akcji rowerowej. 

O turnieju

Pragniemy również przypomnieć o samym turnieju. Decathlon Turniej Marzeń 2023 – Rozgrywki Piłkarskie PZU Futbol Plus to finałowa akcja całorocznej działalności naszej Fundacji – Sport Relacja Edukacja. Nasza fundacja codziennie angażuje się w wspieranie sportu dzieci i młodzieży, szczególnie tych, którzy mają ograniczenia zdrowotne lub finansowe. Naszym celem jest stworzenie środowiska, w którym wszyscy mają równe szanse w uprawianiu sportu. Poprzez sport i aktywność fizyczną integrujemy społeczność. Jednym z naszych głównych zadań jest wsparcie niepełnosprawnych sportowców z “Drużyny Marzeń”.

Zapraszamy do wsparcia naszego wyzwania “Rowerowe 24” i do udziału w tegorocznym Turnieju Marzeń. Razem możemy uczynić różnicę i sprawić, że to wydarzenie będzie niezapomniane dla wszystkich młodych sportowców z niepełnosprawnościami.

Jest o nas coraz głośniej! Zerknijcie co piszą o Turnieju Marzeń, nasi Partnerzy Medialni – Aktywne Trójmiasto i Radio Gdańsk.

zrzutka na turniej piłkarski dla dzieci niepełnosprawnych w Gdańsku

Wyślij i podziel się artykułem ze znajomymi. Dzięki!

Tags: Gdańsk

Przeczytaj na blogu

Zapowiedź Decathlon Turniej Marzeń 2023 – Rozgrywki Piłkarskie PZU Futbol Plus
Podsumowanie Wyzwania Rowerowego 24 godziny

Dołącz do grupy

Promocje w sklepie

Brak wyników.

Nie przegap porad i ciekawostek

Please wait...

Dziękuję za zapisanie do newslettera. Potwierdź subsktypcję w otrzymanej wiadomości e-mail i ściągnij prezent od nas. 

trener personalny z Gdańska Cezary Dobrzelecki t
trainmenow trening online trener personalny w Gdańsku
Fundacja sportowa z Gdańska

Markowa odzież sportowa TMN

ubrania sportowe markowe
odzież sportowa bluza do treningu