fizjoterapeuta z dojazdem do domu gdańsk

11 miesięcy i 24 dni temu

Nasz fizjoterapeuta Marcin dojedzie do Ciebie w Trójmieście

Co najczęściej zamawiacie do domu? Pizzę, chińszczyznę, kebab? A może kolejną parę butów do biegania? Od dzisiaj możecie też “zamówić” fizjoterapeutę! Chętnie pożyczymy Wam naszego Marcina na trochę, pod warunkiem że do nas wróci w nienaruszonym stanie! Doświadczony fizjoterapeuta z dojazdem do domu. Czy to nie brzmi idealnie?

Mamy dla Was nieco więcej informacji o Marcinie i jak może Wam pomóc w domu.

Marcin to fizjoterapeuta z pasją do sportu. Od dziecka był związany z różnymi dyscyplinami, począwszy od piłki nożnej, a skończywszy na treningach siłowych. Dzięki swojej pracy, Marcin pomaga nie tylko sportowcom, ale również osobom z różnymi problemami ruchowymi. Wybrał ten zawód ponieważ czuje satysfakcję z przywracania ludziom sprawności i poprawy ich jakości życia.

Jakie są jego zainteresowania?

Jakie ma doświadczenie?

W czym się specjalizuje?

Teraz to już chyba nie trzeba nikogo dłużej przekonywać. Wiedza i doświadczenie Marcina, uzyskane dzięki pracy z profesjonalnymi sportowcami  zapewnią Wam wysoki poziom skuteczności jego sesji. Korzystając z jego usług możecie cieszyć się dogodnymi terminami i elastycznym podejściem, zarówno w formie wizyt stacjonarnych, jak i dojazdów na terenie Trójmiasta i okolic.

Zainteresowani? Marcin dojeżdża na terenie Trójmiasta i okolic oraz przyjmuje stacjonarnie. Piszcie na: kontakt@trainmenow.pl i ustalimy Wam dogodny termin wizyty fizjoterpauty Marcina.

fizjoterapeuta z dojazdem do domu gdańsk trójmiasoto

Poznajcie pozostałych naszych trenerów: CezaregoBartka i Olka.