Trenerzy Personalni Gdańsk

Trenerzy personalni Gdańsk

O naszych trenerach

Train Me Now to zespół 4 trenerów personalnych oraz 1 fizjoterapeuty działających na terenie Gdańska.
Na rynku jesteśmy od 2015 roku i zapewniamy naszym podopiecznym pomoc w poprawie kondycji fizycznej, zrzucenia zbędnych kilogramów czy zniwelowania wad postawy.
Sprawdźcie jakie metamorfozy przeszli nasi podopieczni.
Dodatkowo prowadzimy eventy dla firm, warsztaty dla pracowników, treningi dla całych rodzin i osób chcących przygotować się do różnego rodzaju zawodów.

Nasza misja

Naszą misją jest przede wszystkim poprawiać życie ludzi. Powstaliśmy po to, aby inspirować i prowadzić ludzi ku lepszemu zdrowiu. Poprzez zbudowanie relacji z drugim człowiekiem chcemy docierać do osób w każdym wieku i uświadamiać, jak ważna w naszym życiu jest aktywność fizyczna oraz pokazać jej przystępną formę dla każdego. Naszymi podopiecznymi są dzieci, młodzież jak i dorośli. Wyróznia nas podejście, w którym łączymy budowanie relacji z osiąganiem wyników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zarazić aktywnością każdego!

Nasz zespół

Sportowo niepoprawni

Całym zespołem wspieramy i budujemy sportową społeczność w Trójmieście, złożoną głównie z rodzin.
Dzieci motywują rodziców i na odwrót. Dołącz do sportowych wyzwań i grupowych ćwiczeń. Organizujemy eventy i wyzwania sportowe dla dzieci, dorosłych jak i rodzin. Jako Sportowo Niepoprawni odbyliśmy również 9 zagranicznych sportowych podróży.
Zapraszamy na treningi i wydarzenia sportowe grupy Sportowo Niepoprawni w Gdańsku. Zobacz jak ćwiczymy podczas treningów i wyzwań.

Partnerzy i współprace

Train Me Now współpracuje z firmami, instytucjami edukacyjnymi,
jednostkami samorządowymi i innymi partnerami. Zapraszamy do współpracy

Politechnika Gdańska

W 2020 roku poprowadziłem warsztaty pt. „Problemy współczesnego pracownika Administracji”. Warsztaty zostały zorganizowane dla wydziału administracji Politechniki Gdańskiej. Podczas zajęć prezentowałem negatywne skutki siedzącego trybu pracy oraz rozwiązania jakie można wprowadzić aby im zapobiegać.

Miasto Gdańsk

Od marca 2020 we współpracy z głównym portalem miasta Gdańska prowadzę cykl zajęć online „Domowa siłownia”. Na zajęciach prezentuję możliwości aktywności fizycznej i ćwiczeń w domu. Zajęcia są otwarte i darmowe, regularnie oglądane przez kilka tysięcy osób. Transmisje odbywają się na stronie Gdansk.pl. Przykładowy trening na Gdansk.pl

Jaguar Gdańsk

Jestem wieloletnim trenerem piłki nożnej w największej akademii piłkarskiej na Pomorzu. Prowadziłem już kilka grup młodzieżowych, zorganizowałem kilkanaście turniejów czy imprez. Obecnie specjalizuję się w treningach najmłodszych dzieci. Dowiedz się więcej.

Montessori w Gdańsku

Współpracuję z kilkoma placówkami oświatowymi Montessori w Gdańsku. Jestem odpowiedzialny za większość zajęć sportowych w szkołach i przedszkolach oraz prowadzę w ramach zajęć dydaktycznych warsztaty świadomościowe dla młodzieży. Montressori w Gdańsku.

Gdańsk Fitness Magnum

Treningi personalne jak i warsztaty świadomościowe „Akademia TrainMeNow” prowadzę w Gdańsk Fitness Magnum. Siłownia z przyjemnym klimatem i tworzącymi go wspaniałymi ludźmi. Siłownia Fitness Magnum w Gdańsku.

Cutline Factory

Firma Cutline to mój dostawca odzieży. Współpracujemy w zakresie projektowania sportowego sprzętu dla mnie i moich podopiecznych. Zobacz projekty naszych t-shirtów, bluz, kurtek. Kolekcja odzieży sportowej 2021 oraz odzież sportowa na sezon 2020.

Decathlon Kartuska

Nagranie siedmiu filmów z ćwiczeń nazwanych Trening z Decathlon. Na każdym z filmów z drugim trenerem personalnym prezentujemy zestawy ćwiczeń na określone części ciała i grupy mięśni. Filmy zostały nagrane w Decathlon Kartuska w Gdańsku. Zobacz Trening z Decathlon.

Just Join IT

Prowadzenie zajęć sportowych oraz indywidualnych konsultacji dla uczestników Just Join Olympics 2021 — II Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady dla programistów. W evencie w Sopocie wzięło udział kilkaset osób. Więcej o imprezie w Sopocie Just Join Olympics 2021.